У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

772К Хмельницький — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 772К сполученням Хмельницький - Шостка відправляється зі станції Хмельницький о 14.25 і прибуває на станцію Шостка о 01.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Попільня, Фастів-1, Київ-Пас., Видубичі, Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 14.25
Деражня 14.52 2 хв  14.54 27 хв 
Жмеринка-Пас. 15.44 15 хв  15.59 1 г  19 хв 
Гнівань 16.22 2 хв  16.24 1 г  57 хв 
Вінниця 16.41 2 хв  16.43 2 г  16 хв 
Калинівка-1 16.59 2 хв  17.01 2 г  34 хв 
Козятин-1 17.33 2 хв  17.35 3 г  8 хв 
Попільня 18.16 2 хв  18.18 3 г  51 хв 
Фастів-1 18.47 2 хв  18.49 4 г  22 хв 
Київ-Пас. 19.40 1 г 18 хв  20.58 5 г  15 хв 
Видубичі 21.08 1 хв  21.09 6 г  43 хв 
Дарниця 21.19 2 хв  21.21 6 г  54 хв 
Ніжин 22.26 2 хв  22.28 8 г  1 хв 
Бахмач-Пас. 23.16 18 хв  23.34 8 г  51 хв 
Конотоп 23.57 2 хв  23.59 9 г  32 хв 
Кролевець 00.36 2 хв  00.38 10 г  11 хв 
Терещенська 00.57 2 хв  00.59 10 г  32 хв 
Шостка 01.12 10 г  47 хв 

У розкладі поїзда 772К Хмельницький — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930