У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

772К Хмельницький — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 772К сполученням Хмельницький - Шостка відправляється зі станції Хмельницький о 14.25 і прибуває на станцію Шостка о 01.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Попільня, Фастів-1, Київ-Пас., Видубичі, Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 14.25
Деражня 14.52 2 хв  14.54 27 хв 
Жмеринка-Пас. 15.44 15 хв  15.59 1 г  19 хв 
Гнівань 16.22 2 хв  16.24 1 г  57 хв 
Вінниця 16.41 2 хв  16.43 2 г  16 хв 
Калинівка-1 16.59 2 хв  17.01 2 г  34 хв 
Козятин-1 17.33 2 хв  17.35 3 г  8 хв 
Попільня 18.16 2 хв  18.18 3 г  51 хв 
Фастів-1 18.47 2 хв  18.49 4 г  22 хв 
Київ-Пас. 19.40 1 г 18 хв  20.58 5 г  15 хв 
Видубичі 21.08 1 хв  21.09 6 г  43 хв 
Дарниця 21.19 2 хв  21.21 6 г  54 хв 
Ніжин 22.26 2 хв  22.28 8 г  1 хв 
Бахмач-Пас. 23.16 18 хв  23.34 8 г  51 хв 
Конотоп 23.57 2 хв  23.59 9 г  32 хв 
Кролевець 00.36 2 хв  00.38 10 г  11 хв 
Терещенська 00.57 2 хв  00.59 10 г  32 хв 
Шостка 01.12 10 г  47 хв 

У розкладі поїзда 772К Хмельницький — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930