У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

772К Хмельницький — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 772К сполученням Хмельницький - Шостка відправляється зі станції Хмельницький о 14.25 і прибуває на станцію Шостка о 01.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Попільня, Фастів-1, Київ-Пас., Видубичі, Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 14.25
Деражня 14.52 2 хв  14.54 27 хв 
Жмеринка-Пас. 15.44 15 хв  15.59 1 г  19 хв 
Гнівань 16.22 2 хв  16.24 1 г  57 хв 
Вінниця 16.41 2 хв  16.43 2 г  16 хв 
Калинівка-1 16.59 2 хв  17.01 2 г  34 хв 
Козятин-1 17.33 2 хв  17.35 3 г  8 хв 
Попільня 18.16 2 хв  18.18 3 г  51 хв 
Фастів-1 18.47 2 хв  18.49 4 г  22 хв 
Київ-Пас. 19.40 1 г 18 хв  20.58 5 г  15 хв 
Видубичі 21.08 1 хв  21.09 6 г  43 хв 
Дарниця 21.19 2 хв  21.21 6 г  54 хв 
Ніжин 22.26 2 хв  22.28 8 г  1 хв 
Бахмач-Пас. 23.16 18 хв  23.34 8 г  51 хв 
Конотоп 23.57 2 хв  23.59 9 г  32 хв 
Кролевець 00.35 2 хв  00.37 10 г  10 хв 
Терещенська 00.58 2 хв  01.00 10 г  33 хв 
Шостка 01.13 10 г  48 хв 

У розкладі поїзда 772К Хмельницький — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031