У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

774К Київ-Пас. — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 774К сполученням Київ-Пас. - Шостка відправляється зі станції Київ-Пас. о 10.32 і прибуває на станцію Шостка о 14.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Ніжин, Плиски, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 10.32
Дарниця 10.52 2 хв  10.54 20 хв 
Ніжин 12.05 2 хв  12.07 1 г  33 хв 
Плиски 12.37 2 хв  12.39 2 г  5 хв 
Бахмач-Пас. 13.00 2 хв  13.02 2 г  28 хв 
Конотоп 13.23 2 хв  13.25 2 г  51 хв 
Кролевець 14.00 2 хв  14.02 3 г  28 хв 
Терещенська 14.21 2 хв  14.23 3 г  49 хв 
Шостка 14.36 4 г  4 хв 

У розкладі поїзда 774К Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031