У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

774Ш Шостка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 774Ш сполученням Шостка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шостка о 15.21 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 15.21
Терещенська 15.34 2 хв  15.36 13 хв 
Кролевець 15.55 2 хв  15.57 34 хв 
Конотоп 16.30 2 хв  16.32 1 г  9 хв 
Бахмач-Пас. 16.54 2 хв  16.56 1 г  33 хв 
Бахмач-Київський 17.00 2 хв  17.02 1 г  39 хв 
Плиски 17.21 2 хв  17.23 2 г 
Ніжин 17.52 2 хв  17.54 2 г  31 хв 
Дарниця 19.07 2 хв  19.09 3 г  46 хв 
Київ-Пас. 19.27 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 774Ш Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031