У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

775К Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 775К сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 21.07 і прибуває на станцію Херсон о 14.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Богодухів, Кириківка, Смородине, Боромля, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Долинська, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 21.07
Богодухів 22.23 2 хв  22.25 1 г  16 хв 
Кириківка 22.56 2 хв  22.58 1 г  49 хв 
Смородине 23.15 3 хв  23.18 2 г  8 хв 
Боромля 23.38 1 хв  23.39 2 г  31 хв 
Суми 00.10 20 хв  00.30 3 г  3 хв 
Білопілля 01.06 1 хв  01.07 3 г  59 хв 
Ворожба-Пас. 01.15 20 хв  01.35 4 г  8 хв 
Путивль 02.03 2 хв  02.05 4 г  56 хв 
Конотоп 02.46 2 хв  02.48 5 г  39 хв 
Бахмач-Пас. 03.11 2 хв  03.13 6 г  4 хв 
Ніжин 04.00 2 хв  04.02 6 г  53 хв 
Дарниця 05.14 2 хв  05.16 8 г  7 хв 
Київ-Пас. 05.34 1 г 40 хв  07.14 8 г  27 хв 
Долинська 11.33 18 хв  11.51 14 г  26 хв 
Миколаїв-Пас. 13.41 2 хв  13.43 16 г  34 хв 
Херсон 14.27 17 г  20 хв 

У розкладі поїзда 775К Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031