У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

775К Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 775К сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 21.07 і прибуває на станцію Херсон о 14.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Люботин, Богодухів, Кириківка, Смородине, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Долинська, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 21.07
Люботин 21.37 1 хв  21.38 30 хв 
Богодухів 22.28 2 хв  22.30 1 г  21 хв 
Кириківка 23.00 2 хв  23.02 1 г  53 хв 
Смородине 23.19 5 хв  23.24 2 г  12 хв 
Суми 00.10 20 хв  00.30 3 г  3 хв 
Білопілля 01.06 1 хв  01.07 3 г  59 хв 
Ворожба-Пас. 01.15 20 хв  01.35 4 г  8 хв 
Путивль 02.03 2 хв  02.05 4 г  56 хв 
Конотоп 02.46 2 хв  02.48 5 г  39 хв 
Бахмач-Пас. 03.11 2 хв  03.13 6 г  4 хв 
Ніжин 04.00 2 хв  04.02 6 г  53 хв 
Дарниця 05.13 2 хв  05.15 8 г  6 хв 
Київ-Пас. 05.32 1 г 42 хв  07.14 8 г  25 хв 
Долинська 11.33 18 хв  11.51 14 г  26 хв 
Миколаїв-Пас. 13.41 2 хв  13.43 16 г  34 хв 
Херсон 14.27 17 г  20 хв 

У розкладі поїзда 775К Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031