У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

775К Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 775К сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 21.07 і прибуває на станцію Херсон о 14.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Богодухів, Кириківка, Смородине, Боромля, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Долинська, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 21.07
Богодухів 22.23 2 хв  22.25 1 г  16 хв 
Кириківка 22.56 2 хв  22.58 1 г  49 хв 
Смородине 23.15 3 хв  23.18 2 г  8 хв 
Боромля 23.38 1 хв  23.39 2 г  31 хв 
Суми 00.10 20 хв  00.30 3 г  3 хв 
Білопілля 01.06 1 хв  01.07 3 г  59 хв 
Ворожба-Пас. 01.15 20 хв  01.35 4 г  8 хв 
Путивль 02.03 2 хв  02.05 4 г  56 хв 
Конотоп 02.46 2 хв  02.48 5 г  39 хв 
Бахмач-Пас. 03.11 2 хв  03.13 6 г  4 хв 
Ніжин 04.00 2 хв  04.02 6 г  53 хв 
Дарниця 05.14 2 хв  05.16 8 г  7 хв 
Київ-Пас. 05.34 1 г 40 хв  07.14 8 г  27 хв 
Долинська 11.33 18 хв  11.51 14 г  26 хв 
Миколаїв-Пас. 13.41 2 хв  13.43 16 г  34 хв 
Херсон 14.27 17 г  20 хв 

У розкладі поїзда 775К Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031