У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

775К Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 775К сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 21.07 і прибуває на станцію Херсон о 14.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Богодухів, Кириківка, Смородине, Боромля, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Долинська, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 21.07
Богодухів 22.23 2 хв  22.25 1 г  16 хв 
Кириківка 22.57 2 хв  22.59 1 г  50 хв 
Смородине 23.17 3 хв  23.20 2 г  10 хв 
Боромля 23.40 1 хв  23.41 2 г  33 хв 
Суми 00.11 20 хв  00.31 3 г  4 хв 
Білопілля 01.08 1 хв  01.09 4 г  1 хв 
Ворожба-Пас. 01.17 20 хв  01.37 4 г  10 хв 
Путивль 02.05 2 хв  02.07 4 г  58 хв 
Конотоп 02.48 2 хв  02.50 5 г  41 хв 
Бахмач-Пас. 03.12 2 хв  03.14 6 г  5 хв 
Ніжин 04.01 2 хв  04.03 6 г  54 хв 
Дарниця 05.14 2 хв  05.16 8 г  7 хв 
Київ-Пас. 05.34 1 г 40 хв  07.14 8 г  27 хв 
Долинська 11.33 18 хв  11.51 14 г  26 хв 
Миколаїв-Пас. 13.41 2 хв  13.43 16 г  34 хв 
Херсон 14.27 17 г  20 хв 

У розкладі поїзда 775К Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031