У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

775К Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 775К сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 21.07 і прибуває на станцію Херсон о 14.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Богодухів, Кириківка, Смородине, Боромля, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Долинська, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 21.07
Богодухів 22.23 2 хв  22.25 1 г  16 хв 
Кириківка 22.56 2 хв  22.58 1 г  49 хв 
Смородине 23.15 3 хв  23.18 2 г  8 хв 
Боромля 23.38 1 хв  23.39 2 г  31 хв 
Суми 00.10 20 хв  00.30 3 г  3 хв 
Білопілля 01.06 1 хв  01.07 3 г  59 хв 
Ворожба-Пас. 01.15 20 хв  01.35 4 г  8 хв 
Путивль 02.03 2 хв  02.05 4 г  56 хв 
Конотоп 02.46 2 хв  02.48 5 г  39 хв 
Бахмач-Пас. 03.11 2 хв  03.13 6 г  4 хв 
Ніжин 04.00 2 хв  04.02 6 г  53 хв 
Дарниця 05.14 2 хв  05.16 8 г  7 хв 
Київ-Пас. 05.34 1 г 40 хв  07.14 8 г  27 хв 
Долинська 11.33 18 хв  11.51 14 г  26 хв 
Миколаїв-Пас. 13.41 2 хв  13.43 16 г  34 хв 
Херсон 14.27 17 г  20 хв 

У розкладі поїзда 775К Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031