У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

775К Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 775К сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 21.07 і прибуває на станцію Херсон о 14.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Богодухів, Кириківка, Смородине, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Долинська, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 21.07
Богодухів 22.24 1 хв  22.25 1 г  17 хв 
Кириківка 22.57 1 хв  22.58 1 г  50 хв 
Смородине 23.17 2 хв  23.19 2 г  10 хв 
Суми 00.06 20 хв  00.26 2 г  59 хв 
Білопілля 01.07 1 хв  01.08 4 г 
Ворожба-Пас. 01.17 20 хв  01.37 4 г  10 хв 
Путивль 02.05 2 хв  02.07 4 г  58 хв 
Конотоп 02.48 2 хв  02.50 5 г  41 хв 
Бахмач-Пас. 03.12 2 хв  03.14 6 г  5 хв 
Ніжин 04.01 2 хв  04.03 6 г  54 хв 
Дарниця 05.14 2 хв  05.16 8 г  7 хв 
Київ-Пас. 05.34 1 г 40 хв  07.14 8 г  27 хв 
Долинська 11.51 18 хв  12.09 14 г  44 хв 
Миколаїв-Пас. 14.00 4 хв  14.04 16 г  53 хв 
Херсон 14.48 17 г  41 хв 

У розкладі поїзда 775К Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції