У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

775КП Харків-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 775КП сполученням Харків-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Харків-Пас. о 21.26 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Богодухів, Кириківка, Смородине, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 21.26
Богодухів 22.40 1 хв  22.41 1 г  14 хв 
Кириківка 23.13 1 хв  23.14 1 г  47 хв 
Смородине 23.33 2 хв  23.35 2 г  7 хв 
Суми 00.21 5 хв  00.26 2 г  55 хв 
Білопілля 01.07 1 хв  01.08 3 г  41 хв 
Ворожба-Пас. 01.17 20 хв  01.37 3 г  51 хв 
Путивль 02.05 2 хв  02.07 4 г  39 хв 
Конотоп 02.48 2 хв  02.50 5 г  22 хв 
Бахмач-Пас. 03.12 2 хв  03.14 5 г  46 хв 
Ніжин 04.01 2 хв  04.03 6 г  35 хв 
Дарниця 05.14 2 хв  05.16 7 г  48 хв 
Київ-Пас. 05.34 8 г  8 хв 

У розкладі поїзда 775КП Харків-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031