У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

776КП Київ-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 776КП сполученням Київ-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 00.22 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Бровари, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля, Суми, Смородине, Кириківка, Богодухів, Люботин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 00.22
Дарниця 00.41 2 хв  00.43 19 хв 
Бровари 00.56 1 хв  00.57 34 хв 
Ніжин 01.56 2 хв  01.58 1 г  34 хв 
Бахмач-Пас. 02.48 2 хв  02.50 2 г  26 хв 
Конотоп 03.12 2 хв  03.14 2 г  50 хв 
Путивль 03.55 2 хв  03.57 3 г  33 хв 
Ворожба-Пас. 04.26 20 хв  04.46 4 г  4 хв 
Білопілля 04.54 1 хв  04.55 4 г  32 хв 
Суми 05.33 5 хв  05.38 5 г  11 хв 
Смородине 06.25 2 хв  06.27 6 г  3 хв 
Кириківка 06.43 1 хв  06.44 6 г  21 хв 
Богодухів 07.14 1 хв  07.15 6 г  52 хв 
Люботин 08.01 1 хв  08.02 7 г  39 хв 
Харків-Пас. 08.30 8 г  8 хв 

У розкладі поїзда 776КП Київ-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31