У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

776КП Київ-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 776КП сполученням Київ-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 00.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дарниця, Бровари, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля, Суми, Смородине, Кириківка, Богодухів, Люботин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 00.20
Дарниця 00.39 2 хв  00.41 19 хв 
Бровари 00.55 1 хв  00.56 35 хв 
Ніжин 01.56 2 хв  01.58 1 г  36 хв 
Бахмач-Пас. 02.47 2 хв  02.49 2 г  27 хв 
Конотоп 03.11 2 хв  03.13 2 г  51 хв 
Путивль 03.57 2 хв  03.59 3 г  37 хв 
Ворожба-Пас. 04.27 20 хв  04.47 4 г  7 хв 
Білопілля 04.57 1 хв  04.58 4 г  37 хв 
Суми 05.39 20 хв  05.59 5 г  19 хв 
Смородине 06.48 2 хв  06.50 6 г  28 хв 
Кириківка 07.10 1 хв  07.11 6 г  50 хв 
Богодухів 07.44 1 хв  07.45 7 г  24 хв 
Люботин 08.31 1 хв  08.32 8 г  11 хв 
Харків-Пас. 09.00 8 г  40 хв 

У розкладі поїзда 776КП Київ-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції