У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

776К Київ-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 776К сполученням Київ-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 00.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Бровари, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля, Суми, Боромля, Смородине, Кириківка, Богодухів, Люботин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 00.20
Дарниця 00.39 2 хв  00.41 19 хв 
Бровари 00.55 1 хв  00.56 35 хв 
Ніжин 01.56 2 хв  01.58 1 г  36 хв 
Бахмач-Пас. 02.48 2 хв  02.50 2 г  28 хв 
Конотоп 03.12 2 хв  03.14 2 г  52 хв 
Путивль 03.55 2 хв  03.57 3 г  35 хв 
Ворожба-Пас. 04.26 20 хв  04.46 4 г  6 хв 
Білопілля 04.54 1 хв  04.55 4 г  34 хв 
Суми 05.33 20 хв  05.53 5 г  13 хв 
Боромля 06.27 2 хв  06.29 6 г  7 хв 
Смородине 06.48 2 хв  06.50 6 г  28 хв 
Кириківка 07.07 1 хв  07.08 6 г  47 хв 
Богодухів 07.41 2 хв  07.43 7 г  21 хв 
Люботин 08.31 1 хв  08.32 8 г  11 хв 
Харків-Пас. 09.00 8 г  40 хв 

У розкладі поїзда 776К Київ-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30