У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

778ЛП Київ-Пас. — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 778ЛП сполученням Київ-Пас. - Шостка відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.38 і прибуває на станцію Шостка о 17.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Алтинівка, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.38
Видубичі 13.49 2 хв  13.51 11 хв 
Дарниця 14.01 2 хв  14.03 23 хв 
Ніжин 15.16 2 хв  15.18 1 г  38 хв 
Плиски 15.48 2 хв  15.50 2 г  10 хв 
Бахмач-Київський 16.09 2 хв  16.11 2 г  31 хв 
Бахмач-Пас. 16.15 2 хв  16.17 2 г  37 хв 
Конотоп 16.38 2 хв  16.40 3 г 
Алтинівка 17.05 2 хв  17.07 3 г  27 хв 
Кролевець 17.18 2 хв  17.20 3 г  40 хв 
Терещенська 17.39 2 хв  17.41 4 г  1 хв 
Шостка 17.54 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 778ЛП Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031