У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

778ЛП Київ-Пас. — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 778ЛП сполученням Київ-Пас. - Шостка відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.38 і прибуває на станцію Шостка о 17.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Алтинівка, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.38
Видубичі 13.49 2 хв  13.51 11 хв 
Дарниця 14.01 2 хв  14.03 23 хв 
Ніжин 15.16 2 хв  15.18 1 г  38 хв 
Плиски 15.48 2 хв  15.50 2 г  10 хв 
Бахмач-Київський 16.09 2 хв  16.11 2 г  31 хв 
Бахмач-Пас. 16.15 2 хв  16.17 2 г  37 хв 
Конотоп 16.38 2 хв  16.40 3 г 
Алтинівка 17.05 2 хв  17.07 3 г  27 хв 
Кролевець 17.18 2 хв  17.20 3 г  40 хв 
Терещенська 17.39 2 хв  17.41 4 г  1 хв 
Шостка 17.54 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 778ЛП Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728