У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

778ЛП Київ-Пас. — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 778ЛП сполученням Київ-Пас. - Шостка відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.39 і прибуває на станцію Шостка о 17.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Алтинівка, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.39
Видубичі 13.50 2 хв  13.52 11 хв 
Дарниця 14.02 2 хв  14.04 23 хв 
Ніжин 15.16 2 хв  15.18 1 г  37 хв 
Плиски 15.48 2 хв  15.50 2 г  9 хв 
Бахмач-Київський 16.09 2 хв  16.11 2 г  30 хв 
Бахмач-Пас. 16.15 2 хв  16.17 2 г  36 хв 
Конотоп 16.38 2 хв  16.40 2 г  59 хв 
Алтинівка 17.05 2 хв  17.07 3 г  26 хв 
Кролевець 17.18 2 хв  17.20 3 г  39 хв 
Терещенська 17.39 2 хв  17.41 4 г 
Шостка 17.54 4 г  15 хв 

У розкладі поїзда 778ЛП Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31