У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

778К Шостка — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 778К сполученням Шостка - Хмельницький відправляється зі станції Шостка о 18.42 і прибуває на станцію Хмельницький о 05.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Попільня, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 18.42
Терещенська 18.55 2 хв  18.57 13 хв 
Кролевець 19.16 2 хв  19.18 34 хв 
Конотоп 19.51 2 хв  19.53 1 г  9 хв 
Бахмач-Пас. 20.15 2 хв  20.17 1 г  33 хв 
Ніжин 21.08 2 хв  21.10 2 г  26 хв 
Дарниця 22.23 2 хв  22.25 3 г  41 хв 
Київ-Пас. 22.43 1 г 1 хв  23.44 4 г  1 хв 
Фастів-1 00.34 2 хв  00.36 5 г  52 хв 
Попільня 01.01 2 хв  01.03 6 г  19 хв 
Козятин-1 01.43 2 хв  01.45 7 г  1 хв 
Калинівка-1 02.19 2 хв  02.21 7 г  37 хв 
Вінниця 02.39 4 хв  02.43 7 г  57 хв 
Гнівань 03.02 2 хв  03.04 8 г  20 хв 
Жмеринка-Пас. 03.30 20 хв  03.50 8 г  48 хв 
Деражня 04.45 2 хв  04.47 10 г  3 хв 
Хмельницький 05.13 10 г  31 хв 

У розкладі поїзда 778К Шостка — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції