У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

778К Шостка — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 778К сполученням Шостка - Хмельницький відправляється зі станції Шостка о 18.42 і прибуває на станцію Хмельницький о 05.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Плиски, Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Попільня, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 18.42
Терещенська 18.55 2 хв  18.57 13 хв 
Кролевець 19.15 2 хв  19.17 33 хв 
Конотоп 19.50 2 хв  19.52 1 г  8 хв 
Бахмач-Пас. 20.14 2 хв  20.16 1 г  32 хв 
Плиски 20.37 2 хв  20.39 1 г  55 хв 
Ніжин 21.08 2 хв  21.10 2 г  26 хв 
Дарниця 22.23 2 хв  22.25 3 г  41 хв 
Київ-Пас. 22.43 1 г 1 хв  23.44 4 г  1 хв 
Фастів-1 00.34 2 хв  00.36 5 г  52 хв 
Попільня 01.01 2 хв  01.03 6 г  19 хв 
Козятин-1 01.43 2 хв  01.45 7 г  1 хв 
Калинівка-1 02.19 2 хв  02.21 7 г  37 хв 
Вінниця 02.39 4 хв  02.43 7 г  57 хв 
Гнівань 03.02 2 хв  03.04 8 г  20 хв 
Жмеринка-Пас. 03.30 20 хв  03.50 8 г  48 хв 
Деражня 04.45 2 хв  04.47 10 г  3 хв 
Хмельницький 05.13 10 г  31 хв 

У розкладі поїзда 778К Шостка — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728