У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

778КО Шостка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 778КО сполученням Шостка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шостка о 18.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 22.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Плиски, Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 18.42
Терещенська 18.55 2 хв  18.57 13 хв 
Кролевець 19.15 2 хв  19.17 33 хв 
Конотоп 19.50 2 хв  19.52 1 г  8 хв 
Бахмач-Пас. 20.14 2 хв  20.16 1 г  32 хв 
Плиски 20.37 2 хв  20.39 1 г  55 хв 
Ніжин 21.08 2 хв  21.10 2 г  26 хв 
Дарниця 22.23 2 хв  22.25 3 г  41 хв 
Київ-Пас. 22.43 4 г  1 хв 

У розкладі поїзда 778КО Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30