У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

778КО Шостка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 778КО сполученням Шостка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шостка о 18.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 22.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Плиски, Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 18.42
Терещенська 18.55 2 хв  18.57 13 хв 
Кролевець 19.15 2 хв  19.17 33 хв 
Конотоп 19.50 2 хв  19.52 1 г  8 хв 
Бахмач-Пас. 20.14 2 хв  20.16 1 г  32 хв 
Плиски 20.37 2 хв  20.39 1 г  55 хв 
Ніжин 21.08 2 хв  21.10 2 г  26 хв 
Дарниця 22.23 2 хв  22.25 3 г  41 хв 
Київ-Пас. 22.42 4 г 

У розкладі поїзда 778КО Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31