У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

779К Суми — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 779К сполученням Суми - Київ-Пас. відправляється зі станції Суми о 05.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 05.35
Білопілля 06.09 1 хв  06.10 34 хв 
Ворожба-Пас. 06.17 15 хв  06.32 42 хв 
Путивль 06.57 1 хв  06.58 1 г  22 хв 
Конотоп 07.35 3 хв  07.38 2 г 
Бахмач-Пас. 07.56 1 хв  07.57 2 г  21 хв 
Ніжин 08.40 1 хв  08.41 3 г  5 хв 
Дарниця 09.43 2 хв  09.45 4 г  8 хв 
Київ-Пас. 10.00 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 779К Суми — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031