У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

779ДО Суми — Вінниця Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 779ДО сполученням Суми - Вінниця відправляється зі станції Суми о 05.28 і прибуває на станцію Вінниця о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 05.28
Білопілля 06.02 1 хв  06.03 34 хв 
Ворожба-Пас. 06.10 15 хв  06.25 42 хв 
Путивль 06.50 1 хв  06.51 1 г  22 хв 
Конотоп 07.28 4 хв  07.32 2 г 
Бахмач-Пас. 07.51 1 хв  07.52 2 г  23 хв 
Ніжин 08.35 1 хв  08.36 3 г  7 хв 
Дарниця 09.36 2 хв  09.38 4 г  8 хв 
Київ-Пас. 09.54 15 хв  10.09 4 г  26 хв 
Козятин-1 12.11 2 хв  12.13 6 г  43 хв 
Вінниця 13.08 7 г  40 хв 

У розкладі поїзда 779ДО Суми — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31