У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

779ДО Суми — Вінниця Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 779ДО сполученням Суми - Вінниця відправляється зі станції Суми о 05.35 і прибуває на станцію Вінниця о 13.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 05.35
Білопілля 06.09 1 хв  06.10 34 хв 
Ворожба-Пас. 06.17 15 хв  06.32 42 хв 
Путивль 06.57 1 хв  06.58 1 г  22 хв 
Конотоп 07.35 3 хв  07.38 2 г 
Бахмач-Пас. 07.56 1 хв  07.57 2 г  21 хв 
Ніжин 08.40 1 хв  08.41 3 г  5 хв 
Дарниця 09.43 2 хв  09.45 4 г  8 хв 
Київ-Пас. 10.00 15 хв  10.15 4 г  25 хв 
Козятин-1 12.15 2 хв  12.17 6 г  40 хв 
Вінниця 13.10 7 г  35 хв 

У розкладі поїзда 779ДО Суми — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031