У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

078П Бахмут — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 078П сполученням Бахмут - Маріуполь відправляється зі станції Бахмут о 11.18 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сіверськ, Святогірськ, Балаклія, Харків-Пас., Павлоград-1, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Комиш-Зоря, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 11.18
Сіль 11.33 2 хв  11.35 15 хв 
Сіверськ 11.54 2 хв  11.56 36 хв 
Красний Лиман 12.18 2 хв  12.20 1 г 
Святогірськ 12.48 2 хв  12.50 1 г  30 хв 
Ізюм 13.22 4 хв  13.26 2 г  4 хв 
Балаклія 14.07 3 хв  14.10 2 г  49 хв 
Зміїв 14.43 3 хв  14.46 3 г  25 хв 
Харків-Пас. 15.25 1 г 16.25 4 г  7 хв 
Лозова 18.17 2 хв  18.19 6 г  59 хв 
Павлоград-1 19.15 2 хв  19.17 7 г  57 хв 
Синельникове-1 19.57 2 хв  19.59 8 г  39 хв 
Запоріжжя-1 21.01 5 хв  21.06 9 г  43 хв 
Молочанськ 00.45 2 хв  00.47 13 г  27 хв 
Великий Токмак 00.59 2 хв  01.01 13 г  41 хв 
Верхній Токмак-2 01.47 3 хв  01.50 14 г  29 хв 
Комиш-Зоря 02.32 3 хв  02.35 15 г  14 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 15 г  48 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 17 г  11 хв 
Маріуполь 06.30 19 г  12 хв 

У розкладі поїзда 078П Бахмут — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031