У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

078Л Ковель — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 078Л сполученням Ковель - Київ-Пас. відправляється зі станції Ковель о 10.14 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рожище, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 10.14
Рожище 11.12 2 хв  11.14 58 хв 
Ківерці 11.29 23 хв  11.52 1 г  15 хв 
Луцьк 12.09 24 хв  12.33 1 г  55 хв 
Ківерці 12.49 2 хв  12.51 2 г  35 хв 
Рівне 13.43 6 хв  13.49 3 г  29 хв 
Здолбунів-Пас. 14.03 12 хв  14.15 3 г  49 хв 
Острог 14.40 2 хв  14.42 4 г  26 хв 
Кривин 15.00 2 хв  15.02 4 г  46 хв 
Славута-1 15.16 2 хв  15.18 5 г  2 хв 
Шепетівка 15.40 2 хв  15.42 5 г  26 хв 
Новоград-Волинський-1 16.34 7 хв  16.41 6 г  20 хв 
Коростень 17.45 2 хв  17.47 7 г  31 хв 
Київ-Пас. 19.58 9 г  44 хв 

У розкладі поїзда 078Л Ковель — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930