У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

078Д Маріуполь — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 078Д сполученням Маріуполь - Бахмут відправляється зі станції Маріуполь о 12.55 і прибуває на станцію Бахмут о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Розівка, Верхній Токмак-2, Молочанськ, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Лозова, Зміїв, Ізюм, Красний Лиман, Сіль.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 12.55
Волноваха 14.20 20 хв  14.40 1 г  25 хв 
Розівка 15.47 2 хв  15.49 2 г  52 хв 
Комиш-Зоря 16.18 2 хв  16.20 3 г  23 хв 
Верхній Токмак-2 16.58 3 хв  17.01 4 г  3 хв 
Великий Токмак 17.50 2 хв  17.52 4 г  55 хв 
Молочанськ 18.05 2 хв  18.07 5 г  10 хв 
Федорівка 18.42 20 хв  19.02 5 г  47 хв 
Запоріжжя-1 20.13 20 хв  20.33 7 г  18 хв 
Синельникове-1 21.33 2 хв  21.35 8 г  38 хв 
Дніпро-Головний 22.25 55 хв  23.20 9 г  30 хв 
Павлоград-1 00.32 2 хв  00.34 11 г  37 хв 
Лозова 01.40 5 хв  01.45 12 г  45 хв 
Харків-Пас. 04.15 30 хв  04.45 15 г  20 хв 
Зміїв 05.22 4 хв  05.26 16 г  27 хв 
Балаклія 06.01 4 хв  06.05 17 г  6 хв 
Ізюм 06.48 5 хв  06.53 17 г  53 хв 
Святогірськ 07.19 2 хв  07.21 18 г  24 хв 
Красний Лиман 07.53 2 хв  07.55 18 г  58 хв 
Сіверськ 08.18 2 хв  08.20 19 г  23 хв 
Сіль 08.38 2 хв  08.40 19 г  43 хв 
Бахмут 09.00 20 г  5 хв 

У розкладі поїзда 078Д Маріуполь — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031