У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

078О Маріуполь — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 078О сполученням Маріуполь - Харків-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 12.55 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 04.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Волноваха, Розівка, Комиш-Зоря, Верхній Токмак-2, Великий Токмак, Молочанськ, Федорівка, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 12.55
Волноваха 14.20 20 хв  14.40 1 г  25 хв 
Розівка 15.47 2 хв  15.49 2 г  52 хв 
Комиш-Зоря 16.18 2 хв  16.20 3 г  23 хв 
Верхній Токмак-2 16.58 3 хв  17.01 4 г  3 хв 
Великий Токмак 17.50 2 хв  17.52 4 г  55 хв 
Молочанськ 18.05 2 хв  18.07 5 г  10 хв 
Федорівка 18.42 20 хв  19.02 5 г  47 хв 
Запоріжжя-1 20.13 20 хв  20.33 7 г  18 хв 
Синельникове-1 21.33 2 хв  21.35 8 г  38 хв 
Дніпро-Головний 22.25 55 хв  23.20 9 г  30 хв 
Павлоград-1 00.32 2 хв  00.34 11 г  37 хв 
Лозова 01.40 5 хв  01.45 12 г  45 хв 
Харків-Пас. 04.15 15 г  20 хв 

У розкладі поїзда 078О Маріуполь — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції