У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

780К Київ-Пас. — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 780К сполученням Київ-Пас. - Суми відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.07 і прибуває на станцію Суми о 21.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.07
Дарниця 17.23 2 хв  17.25 16 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 1 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 19.13 1 хв  19.14 2 г  6 хв 
Конотоп 19.32 3 хв  19.35 2 г  25 хв 
Путивль 20.09 1 хв  20.10 3 г  2 хв 
Ворожба-Пас. 20.36 15 хв  20.51 3 г  29 хв 
Білопілля 20.57 1 хв  20.58 3 г  50 хв 
Суми 21.34 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 780К Київ-Пас. — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031