У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

780КП Київ-Пас. — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 780КП сполученням Київ-Пас. - Суми відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.09 і прибуває на станцію Суми о 21.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.09
Дарниця 17.24 2 хв  17.26 15 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 1 г  18 хв 
Бахмач-Пас. 19.13 1 хв  19.14 2 г  4 хв 
Конотоп 19.32 4 хв  19.36 2 г  23 хв 
Путивль 20.10 1 хв  20.11 3 г  1 хв 
Ворожба-Пас. 20.37 15 хв  20.52 3 г  28 хв 
Білопілля 20.58 1 хв  20.59 3 г  49 хв 
Суми 21.35 4 г  26 хв 

У розкладі поїзда 780КП Київ-Пас. — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31