У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

780О Вінниця — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 780О сполученням Вінниця - Суми відправляється зі станції Вінниця о 13.43 і прибуває на станцію Суми о 21.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.43
Козятин-1 14.38 4 хв  14.42 55 хв 
Київ-Пас. 16.46 21 хв  17.07 3 г  3 хв 
Дарниця 17.23 2 хв  17.25 3 г  40 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 4 г  44 хв 
Бахмач-Пас. 19.13 1 хв  19.14 5 г  30 хв 
Конотоп 19.32 3 хв  19.35 5 г  49 хв 
Путивль 20.09 1 хв  20.10 6 г  26 хв 
Ворожба-Пас. 20.36 15 хв  20.51 6 г  53 хв 
Білопілля 20.57 1 хв  20.58 7 г  14 хв 
Суми 21.34 7 г  51 хв 

У розкладі поїзда 780О Вінниця — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30