У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

780ДО Вінниця — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 780ДО сполученням Вінниця - Суми відправляється зі станції Вінниця о 13.44 і прибуває на станцію Суми о 21.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.44
Козятин-1 14.40 2 хв  14.42 56 хв 
Київ-Пас. 16.46 21 хв  17.07 3 г  2 хв 
Дарниця 17.23 2 хв  17.25 3 г  39 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 4 г  43 хв 
Бахмач-Пас. 19.13 1 хв  19.14 5 г  29 хв 
Конотоп 19.32 3 хв  19.35 5 г  48 хв 
Путивль 20.09 1 хв  20.10 6 г  25 хв 
Ворожба-Пас. 20.36 15 хв  20.51 6 г  52 хв 
Білопілля 20.57 1 хв  20.58 7 г  13 хв 
Суми 21.34 7 г  50 хв 

У розкладі поїзда 780ДО Вінниця — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031