У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

780ДО Вінниця — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 780ДО сполученням Вінниця - Суми відправляється зі станції Вінниця о 13.43 і прибуває на станцію Суми о 21.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.43
Козятин-1 14.38 4 хв  14.42 55 хв 
Київ-Пас. 16.46 21 хв  17.07 3 г  3 хв 
Дарниця 17.23 2 хв  17.25 3 г  40 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 4 г  44 хв 
Бахмач-Пас. 19.13 1 хв  19.14 5 г  30 хв 
Конотоп 19.32 3 хв  19.35 5 г  49 хв 
Путивль 20.09 1 хв  20.10 6 г  26 хв 
Ворожба-Пас. 20.36 15 хв  20.51 6 г  53 хв 
Білопілля 20.57 1 хв  20.58 7 г  14 хв 
Суми 21.34 7 г  51 хв 

У розкладі поїзда 780ДО Вінниця — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031