У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

780ДО Вінниця — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 780ДО сполученням Вінниця - Суми відправляється зі станції Вінниця о 13.43 і прибуває на станцію Суми о 21.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.43
Козятин-1 14.40 2 хв  14.42 57 хв 
Київ-Пас. 16.46 21 хв  17.07 3 г  3 хв 
Дарниця 17.23 2 хв  17.25 3 г  40 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 4 г  44 хв 
Бахмач-Пас. 19.13 1 хв  19.14 5 г  30 хв 
Конотоп 19.32 3 хв  19.35 5 г  49 хв 
Путивль 20.09 1 хв  20.10 6 г  26 хв 
Ворожба-Пас. 20.36 15 хв  20.51 6 г  53 хв 
Білопілля 20.57 1 хв  20.58 7 г  14 хв 
Суми 21.34 7 г  51 хв 

У розкладі поїзда 780ДО Вінниця — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728