У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

784ЛШ Київ-Пас. — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 784ЛШ сполученням Київ-Пас. - Шостка відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.58 і прибуває на станцію Шостка о 01.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.58
Видубичі 21.08 1 хв  21.09 10 хв 
Дарниця 21.19 2 хв  21.21 21 хв 
Ніжин 22.26 2 хв  22.28 1 г  28 хв 
Бахмач-Пас. 23.16 15 хв  23.31 2 г  18 хв 
Конотоп 23.53 14 хв  00.07 2 г  55 хв 
Кролевець 00.42 2 хв  00.44 3 г  44 хв 
Терещенська 01.03 2 хв  01.05 4 г  5 хв 
Шостка 01.18 4 г  20 хв 

У розкладі поїзда 784ЛШ Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031