У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

784КО Шостка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 784КО сполученням Шостка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шостка о 04.14 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 04.14
Терещенська 04.27 2 хв  04.29 13 хв 
Кролевець 04.49 2 хв  04.51 35 хв 
Конотоп 05.22 2 хв  05.24 1 г  8 хв 
Бахмач-Пас. 05.47 20 хв  06.07 1 г  33 хв 
Бахмач-Київський 06.11 2 хв  06.13 1 г  57 хв 
Плиски 06.31 2 хв  06.33 2 г  17 хв 
Ніжин 07.02 2 хв  07.04 2 г  48 хв 
Дарниця 08.16 2 хв  08.18 4 г  2 хв 
Видубичі 08.28 2 хв  08.30 4 г  14 хв 
Київ-Пас. 08.40 4 г  26 хв 

У розкладі поїзда 784КО Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031