У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

784КО Шостка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 784КО сполученням Шостка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шостка о 04.14 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 04.14
Терещенська 04.27 2 хв  04.29 13 хв 
Кролевець 04.49 2 хв  04.51 35 хв 
Конотоп 05.22 2 хв  05.24 1 г  8 хв 
Бахмач-Пас. 05.47 20 хв  06.07 1 г  33 хв 
Бахмач-Київський 06.11 2 хв  06.13 1 г  57 хв 
Плиски 06.31 2 хв  06.33 2 г  17 хв 
Ніжин 07.02 2 хв  07.04 2 г  48 хв 
Дарниця 08.14 2 хв  08.16 4 г 
Видубичі 08.26 2 хв  08.28 4 г  12 хв 
Київ-Пас. 08.38 4 г  24 хв 

У розкладі поїзда 784КО Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930