У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

784КО Шостка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 784КО сполученням Шостка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шостка о 04.16 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 04.16
Терещенська 04.29 2 хв  04.31 13 хв 
Кролевець 04.51 2 хв  04.53 35 хв 
Конотоп 05.24 2 хв  05.26 1 г  8 хв 
Бахмач-Пас. 05.49 20 хв  06.09 1 г  33 хв 
Бахмач-Київський 06.13 2 хв  06.15 1 г  57 хв 
Плиски 06.33 2 хв  06.35 2 г  17 хв 
Ніжин 07.04 2 хв  07.06 2 г  48 хв 
Дарниця 08.16 2 хв  08.18 4 г 
Видубичі 08.28 2 хв  08.30 4 г  12 хв 
Київ-Пас. 08.40 4 г  24 хв 

У розкладі поїзда 784КО Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30