У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

786К Київ-Пас. — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 786К сполученням Київ-Пас. - Шостка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.21 і прибуває на станцію Шостка о 11.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.21
Видубичі 07.32 2 хв  07.34 11 хв 
Дарниця 07.44 2 хв  07.46 23 хв 
Ніжин 08.55 2 хв  08.57 1 г  34 хв 
Плиски 09.27 2 хв  09.29 2 г  6 хв 
Бахмач-Київський 09.47 2 хв  09.49 2 г  26 хв 
Бахмач-Пас. 09.53 2 хв  09.55 2 г  32 хв 
Конотоп 10.16 2 хв  10.18 2 г  55 хв 
Кролевець 10.52 2 хв  10.54 3 г  31 хв 
Терещенська 11.12 2 хв  11.14 3 г  51 хв 
Шостка 11.27 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 786К Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30