У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

786О Шостка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 786О сполученням Шостка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шостка о 12.17 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 12.17
Терещенська 12.30 2 хв  12.32 13 хв 
Кролевець 12.50 2 хв  12.52 33 хв 
Конотоп 13.24 2 хв  13.26 1 г  7 хв 
Бахмач-Пас. 13.47 2 хв  13.49 1 г  30 хв 
Бахмач-Київський 13.53 2 хв  13.55 1 г  36 хв 
Плиски 14.14 2 хв  14.16 1 г  57 хв 
Ніжин 14.45 2 хв  14.47 2 г  28 хв 
Дарниця 15.49 2 хв  15.51 3 г  32 хв 
Видубичі 16.01 2 хв  16.03 3 г  44 хв 
Київ-Пас. 16.14 3 г  57 хв 

У розкладі поїзда 786О Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728