У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

786О Шостка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 786О сполученням Шостка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шостка о 12.12 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Носівка, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 12.12
Терещенська 12.25 2 хв  12.27 13 хв 
Кролевець 12.46 2 хв  12.48 34 хв 
Конотоп 13.21 2 хв  13.23 1 г  9 хв 
Бахмач-Пас. 13.44 2 хв  13.46 1 г  32 хв 
Бахмач-Київський 13.50 2 хв  13.52 1 г  38 хв 
Плиски 14.11 2 хв  14.13 1 г  59 хв 
Ніжин 14.42 2 хв  14.44 2 г  30 хв 
Носівка 15.00 2 хв  15.02 2 г  48 хв 
Дарниця 15.50 2 хв  15.52 3 г  38 хв 
Видубичі 16.02 2 хв  16.04 3 г  50 хв 
Київ-Пас. 16.15 4 г  3 хв 

У розкладі поїзда 786О Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції