У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

787П Харків-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 787П сполученням Харків-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.03 і прибуває на станцію Костянтинівка о 23.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Зміїв, Балаклія, Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Слов'янський курорт, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.03
Зміїв 19.43 2 хв  19.45 40 хв 
Балаклія 20.20 2 хв  20.22 1 г  17 хв 
Ізюм 21.03 2 хв  21.05 2 г 
Святогірськ 21.26 2 хв  21.28 2 г  23 хв 
Красний Лиман 22.00 3 хв  22.03 2 г  57 хв 
Слов'янський курорт 22.24 5 хв  22.29 3 г  21 хв 
Краматорськ 22.54 3 хв  22.57 3 г  51 хв 
Дружківка 23.07 2 хв  23.09 4 г  4 хв 
Костянтинівка 23.30 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 787П Харків-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31