У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

788Д Костянтинівка — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 788Д сполученням Костянтинівка - Харків-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 05.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янський курорт, Красний Лиман, Святогірськ, Ізюм, Балаклія, Зміїв.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 05.00
Дружківка 05.19 2 хв  05.21 19 хв 
Краматорськ 05.32 5 хв  05.37 32 хв 
Слов'янський курорт 06.04 6 хв  06.10 1 г  4 хв 
Красний Лиман 06.32 3 хв  06.35 1 г  32 хв 
Святогірськ 07.08 2 хв  07.10 2 г  8 хв 
Ізюм 07.41 2 хв  07.43 2 г  41 хв 
Балаклія 08.24 2 хв  08.26 3 г  24 хв 
Зміїв 09.00 2 хв  09.02 4 г 
Харків-Пас. 09.50 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 788Д Костянтинівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31