У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

079П Дніпро-Головний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 079П сполученням Дніпро-Головний - Київ-Пас. відправляється зі станції Дніпро-Головний о 22.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 22.25
Кам'янське-Пасажирське 23.00 3 хв  23.03 35 хв 
Верхівцеве 23.34 2 хв  23.36 1 г  9 хв 
П'ятихатки-Пас. 00.18 3 хв  00.21 1 г  53 хв 
Олександрія 01.35 2 хв  01.37 3 г  10 хв 
Знам'янка-Пас. 02.14 5 хв  02.19 3 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.31 10 хв  03.41 5 г  6 хв 
Київ-Пас. 06.59 8 г  34 хв 

У розкладі поїзда 079П Дніпро-Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031