У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

798 Запоріжжя-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 798 сполученням Запоріжжя-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 14.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Краснопавлівка, Лихачове, Харків-Пас., Богодухів, Кириківка, Смородине, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 14.50
Синельникове-1 15.48 2 хв  15.50 58 хв 
Павлоград-1 16.21 4 хв  16.25 1 г  31 хв 
Лозова 17.19 2 хв  17.21 2 г  29 хв 
Краснопавлівка 17.44 1 хв  17.45 2 г  54 хв 
Лихачове 18.06 2 хв  18.08 3 г  16 хв 
Харків-Пас. 19.20 2 г 6 хв  21.26 4 г  30 хв 
Богодухів 22.40 1 хв  22.41 7 г  50 хв 
Кириківка 23.13 1 хв  23.14 8 г  23 хв 
Смородине 23.33 2 хв  23.35 8 г  43 хв 
Суми 00.21 5 хв  00.26 9 г  31 хв 
Білопілля 01.07 1 хв  01.08 10 г  17 хв 
Ворожба-Пас. 01.17 20 хв  01.37 10 г  27 хв 
Путивль 02.05 2 хв  02.07 11 г  15 хв 
Конотоп 02.48 2 хв  02.50 11 г  58 хв 
Бахмач-Пас. 03.12 2 хв  03.14 12 г  22 хв 
Ніжин 04.01 2 хв  04.03 13 г  11 хв 
Дарниця 05.14 2 хв  05.16 14 г  24 хв 
Київ-Пас. 05.34 14 г  44 хв 

У розкладі поїзда 798 Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829