У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

008Ш Одеса-Головна — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 008Ш сполученням Одеса-Головна - Суми відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.25 і прибуває на станцію Суми о 16.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вознесенськ, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Кременчук, Полтава-Південна, Харків-Пас., Люботин, Богодухів, Губарівка, Кириківка, Смородине, Боромля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.25
Вознесенськ 23.56 2 хв  23.58 2 г  31 хв 
Кропивницький 02.06 3 хв  02.09 4 г  41 хв 
Знам'янка-Пас. 02.55 23 хв  03.18 5 г  30 хв 
Кременчук 04.43 5 хв  04.48 7 г  18 хв 
Полтава-Південна 06.22 24 хв  06.46 8 г  57 хв 
Харків-Пас. 08.48 3 г 49 хв  12.37 11 г  23 хв 
Люботин 13.10 2 хв  13.12 15 г  45 хв 
Богодухів 13.57 2 хв  13.59 16 г  32 хв 
Губарівка 14.18 2 хв  14.20 16 г  53 хв 
Кириківка 14.45 2 хв  14.47 17 г  20 хв 
Смородине 15.07 3 хв  15.10 17 г  42 хв 
Боромля 15.36 2 хв  15.38 18 г  11 хв 
Суми 16.10 18 г  45 хв 

У розкладі поїзда 008Ш Одеса-Головна — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031