У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

080К Київ-Пас. — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 080К сполученням Київ-Пас. - Дніпро-Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.00 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.00
Ім. Тараса Шевченка 01.34 3 хв  01.37 2 г  34 хв 
Знам'янка-Пас. 02.46 5 хв  02.51 3 г  46 хв 
Олександрія 03.27 2 хв  03.29 4 г  27 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.47 3 хв  04.50 5 г  47 хв 
Верхівцеве 05.28 3 хв  05.31 6 г  28 хв 
Кам'янське-Пасажирське 06.05 3 хв  06.08 7 г  5 хв 
Дніпро-Головний 06.47 7 г  47 хв 

У розкладі поїзда 080К Київ-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031