У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

080О Київ-Пас. — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 080О сполученням Київ-Пас. - Новоолексіївка відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.18 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 13.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Мелітополь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.18
Знам'янка-Пас. 03.02 2 хв  03.04 3 г  44 хв 
Олександрія 03.37 2 хв  03.39 4 г  19 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.51 2 хв  04.53 5 г  33 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.57 2 хв  05.59 6 г  39 хв 
Дніпро-Головний 06.40 54 хв  07.34 7 г  22 хв 
Запоріжжя-1 09.40 15 хв  09.55 10 г  22 хв 
Мелітополь 12.19 20 хв  12.39 13 г  1 хв 
Новоолексіївка 13.44 14 г  26 хв 

У розкладі поїзда 080О Київ-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30