У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

080П Новоолексіївка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 080П сполученням Новоолексіївка - Київ-Пас. відправляється зі станції Новоолексіївка о 17.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 17.20
Мелітополь 18.37 20 хв  18.57 1 г  17 хв 
Запоріжжя-1 20.22 5 хв  20.27 3 г  2 хв 
Дніпро-Головний 22.36 1 г 8 хв  23.44 5 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 00.16 2 хв  00.18 6 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.22 2 хв  01.24 8 г  2 хв 
Олександрія 02.38 2 хв  02.40 9 г  18 хв 
Знам'янка-Пас. 03.18 2 хв  03.20 9 г  58 хв 
Київ-Пас. 07.08 13 г  48 хв 

У розкладі поїзда 080П Новоолексіївка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30