У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Л Чоп — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Л сполученням Чоп - Київ-Пас. відправляється зі станції Чоп о 17.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 17.02
Батьово 17.24 2 хв  17.26 22 хв 
Мукачево 18.01 6 хв  18.07 59 хв 
Карпати 18.24 1 хв  18.25 1 г  22 хв 
Свалява 18.33 3 хв  18.36 1 г  31 хв 
Воловець 19.08 9 хв  19.17 2 г  6 хв 
Лавочне 19.50 9 хв  19.59 2 г  48 хв 
Славське 20.11 3 хв  20.14 3 г  9 хв 
Сколе 20.42 2 хв  20.44 3 г  40 хв 
Стрий 21.15 4 хв  21.19 4 г  13 хв 
Львів 22.25 26 хв  22.51 5 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 00.38 4 хв  00.42 7 г  36 хв 
Хмельницький 02.27 3 хв  02.30 9 г  25 хв 
Вінниця 04.17 4 хв  04.21 11 г  15 хв 
Козятин-1 05.11 2 хв  05.13 12 г  9 хв 
Київ-Пас. 07.27 14 г  25 хв 

У розкладі поїзда 081Л Чоп — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30