У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081О Харків-Пас. — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 081О сполученням Харків-Пас. - Новоолексіївка відправляється зі станції Харків-Пас. о 23.34 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 23.34
Лихачове 00.45 2 хв  00.47 1 г  11 хв 
Лозова 01.30 2 хв  01.32 1 г  56 хв 
Павлоград-1 02.24 2 хв  02.26 2 г  50 хв 
Запоріжжя-1 03.50 5 хв  03.55 4 г  16 хв 
Мелітополь 05.44 22 хв  06.06 6 г  10 хв 
Якимівка 06.29 2 хв  06.31 6 г  55 хв 
Новоолексіївка 07.15 7 г  41 хв 

У розкладі поїзда 081О Харків-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30