У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081О Харків-Пас. — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 081О сполученням Харків-Пас. - Новоолексіївка відправляється зі станції Харків-Пас. о 23.34 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 23.34
Лихачове 00.45 2 хв  00.47 1 г  11 хв 
Лозова 01.30 2 хв  01.32 1 г  56 хв 
Павлоград-1 02.25 2 хв  02.27 2 г  51 хв 
Запоріжжя-1 03.58 5 хв  04.03 4 г  24 хв 
Мелітополь 05.50 22 хв  06.12 6 г  16 хв 
Якимівка 06.35 2 хв  06.37 7 г  1 хв 
Новоолексіївка 07.20 7 г  46 хв 

У розкладі поїзда 081О Харків-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031