У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081О Харків-Пас. — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 081О сполученням Харків-Пас. - Новоолексіївка відправляється зі станції Харків-Пас. о 23.34 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 23.34
Лихачове 00.45 2 хв  00.47 1 г  11 хв 
Лозова 01.30 2 хв  01.32 1 г  56 хв 
Павлоград-1 02.24 2 хв  02.26 2 г  50 хв 
Запоріжжя-1 03.50 5 хв  03.55 4 г  16 хв 
Мелітополь 05.44 22 хв  06.06 6 г  10 хв 
Якимівка 06.29 2 хв  06.31 6 г  55 хв 
Новоолексіївка 07.15 7 г  41 хв 

У розкладі поїзда 081О Харків-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930