У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081О Харків-Пас. — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 081О сполученням Харків-Пас. - Новоолексіївка відправляється зі станції Харків-Пас. о 23.34 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 23.34
Лихачове 00.45 2 хв  00.47 1 г  11 хв 
Лозова 01.30 2 хв  01.32 1 г  56 хв 
Павлоград-1 02.24 2 хв  02.26 2 г  50 хв 
Запоріжжя-1 03.47 5 хв  03.52 4 г  13 хв 
Мелітополь 05.33 20 хв  05.53 5 г  59 хв 
Якимівка 06.18 2 хв  06.20 6 г  44 хв 
Новоолексіївка 07.05 7 г  31 хв 

У розкладі поїзда 081О Харків-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції