У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081ДК Київ-Пас. — Чоп Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081ДК сполученням Київ-Пас. - Чоп відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Чоп о 09.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Козятин-1 20.50 5 хв  20.55 2 г  20 хв 
Вінниця 21.47 5 хв  21.52 3 г  17 хв 
Хмельницький 23.51 5 хв  23.56 5 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 01.42 5 хв  01.47 7 г  12 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 17 хв  05.30 10 г  43 хв 
Сколе 06.01 2 хв  06.03 11 г  31 хв 
Славське 06.34 2 хв  06.36 12 г  4 хв 
Лавочне 06.49 9 хв  06.58 12 г  19 хв 
Воловець 07.34 10 хв  07.44 13 г  4 хв 
Свалява 08.15 4 хв  08.19 13 г  45 хв 
Карпати 08.29 1 хв  08.30 13 г  59 хв 
Мукачево 08.45 7 хв  08.52 14 г  15 хв 
Батьово 09.24 2 хв  09.26 14 г  54 хв 
Чоп 09.46 15 г  16 хв 

У розкладі поїзда 081ДК Київ-Пас. — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30