У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Д Київ-Пас. — Чоп Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Д сполученням Київ-Пас. - Чоп відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Чоп о 09.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Фастів-1 19.26 2 хв  19.28 56 хв 
Козятин-1 20.50 5 хв  20.55 2 г  20 хв 
Вінниця 21.51 5 хв  21.56 3 г  21 хв 
Хмельницький 23.51 5 хв  23.56 5 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 01.42 5 хв  01.47 7 г  12 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 17 хв  05.30 10 г  43 хв 
Сколе 06.01 3 хв  06.04 11 г  31 хв 
Славське 06.35 3 хв  06.38 12 г  5 хв 
Лавочне 06.52 10 хв  07.02 12 г  22 хв 
Воловець 07.38 10 хв  07.48 13 г  8 хв 
Свалява 08.19 3 хв  08.22 13 г  49 хв 
Карпати 08.32 1 хв  08.33 14 г  2 хв 
Мукачево 08.47 7 хв  08.54 14 г  17 хв 
Батьово 09.24 2 хв  09.26 14 г  54 хв 
Чоп 09.46 15 г  16 хв 

У розкладі поїзда 081Д Київ-Пас. — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031