У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Д Київ-Пас. — Кошице Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Д сполученням Київ-Пас. - Кошице відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Кошице о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Львів, Славське, Свалява, Батьово, Бієл, Велки Хорес, Борша, Михалани, Сланець, Висна Мюсла, Кошице Предместя.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Фастів-1 19.26 2 хв  19.28 56 хв 
Козятин-1 20.50 5 хв  20.55 2 г  20 хв 
Вінниця 21.51 5 хв  21.56 3 г  21 хв 
Хмельницький 23.51 5 хв  23.56 5 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 01.42 5 хв  01.47 7 г  12 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 17 хв  05.30 10 г  43 хв 
Сколе 06.01 3 хв  06.04 11 г  31 хв 
Славське 06.35 3 хв  06.38 12 г  5 хв 
Лавочне 06.52 10 хв  07.02 12 г  22 хв 
Воловець 07.38 10 хв  07.48 13 г  8 хв 
Свалява 08.19 3 хв  08.22 13 г  49 хв 
Карпати 08.32 1 хв  08.33 14 г  2 хв 
Мукачево 08.47 7 хв  08.54 14 г  17 хв 
Батьово 09.24 2 хв  09.26 14 г  54 хв 
Чоп 09.46 1 г 49 хв  11.35 15 г  16 хв 
Чиєрна Над Тисою 11.39 26 хв  12.05 17 г  9 хв 
Бієл 12.08 1 хв  12.09 17 г  38 хв 
Добра 12.11 1 хв  12.12 17 г  41 хв 
Прибеник 12.15 1 хв  12.16 17 г  45 хв 
Велки Хорес 12.21 1 хв  12.22 17 г  51 хв 
Сомотор 12.28 1 хв  12.29 17 г  58 хв 
Стреда над Бодрогом 12.33 1 хв  12.34 18 г  3 хв 
Борша 12.37 1 хв  12.38 18 г  7 хв 
Словенске Нове Мєсто 12.42 1 хв  12.43 18 г  12 хв 
Чергов 12.47 1 хв  12.48 18 г  17 хв 
Михалани 12.53 2 хв  12.55 18 г  23 хв 
Кузмиче 13.03 2 хв  13.05 18 г  33 хв 
Кальша 13.11 1 хв  13.12 18 г  41 хв 
Сланець 13.17 1 хв  13.18 18 г  47 хв 
Русков 13.25 1 хв  13.26 18 г  55 хв 
Бохдановице 13.29 1 хв  13.30 18 г  59 хв 
Висна Мюсла 13.32 1 хв  13.33 19 г  2 хв 
Нижня Мюсла 13.36 1 хв  13.37 19 г  6 хв 
Красна Над Хорнадом 13.44 1 хв  13.45 19 г  14 хв 
Кошице Предместя 13.49 2 хв  13.51 19 г  19 хв 
Кошице 13.54 19 г  24 хв 

У розкладі поїзда 081Д Київ-Пас. — Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031