У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Д Київ-Пас. — Кошице Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Д сполученням Київ-Пас. - Кошице відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Кошице о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хмельницький, Стрий, Лавочне, Карпати, Чоп, Добра, Сомотор, Словенске Нове Мєсто, Кузмиче, Русков, Нижня Мюсла.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Козятин-1 20.50 5 хв  20.55 2 г  20 хв 
Вінниця 21.47 5 хв  21.52 3 г  17 хв 
Хмельницький 23.51 5 хв  23.56 5 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 01.42 5 хв  01.47 7 г  12 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 17 хв  05.30 10 г  43 хв 
Сколе 06.01 2 хв  06.03 11 г  31 хв 
Славське 06.34 2 хв  06.36 12 г  4 хв 
Лавочне 06.49 9 хв  06.58 12 г  19 хв 
Воловець 07.34 10 хв  07.44 13 г  4 хв 
Свалява 08.15 4 хв  08.19 13 г  45 хв 
Карпати 08.29 1 хв  08.30 13 г  59 хв 
Мукачево 08.45 7 хв  08.52 14 г  15 хв 
Батьово 09.24 2 хв  09.26 14 г  54 хв 
Чоп 09.46 1 г 49 хв  11.35 15 г  16 хв 
Чиєрна Над Тисою 11.46 15 хв  12.01 17 г  16 хв 
Бієл 12.04 1 хв  12.05 17 г  34 хв 
Добра 12.07 1 хв  12.08 17 г  37 хв 
Прибеник 12.11 1 хв  12.12 17 г  41 хв 
Велки Хорес 12.17 1 хв  12.18 17 г  47 хв 
Сомотор 12.27 1 хв  12.28 17 г  57 хв 
Стреда над Бодрогом 12.33 1 хв  12.34 18 г  3 хв 
Борша 12.37 1 хв  12.38 18 г  7 хв 
Словенске Нове Мєсто 12.42 1 хв  12.43 18 г  12 хв 
Чергов 12.47 1 хв  12.48 18 г  17 хв 
Михалани 12.53 2 хв  12.55 18 г  23 хв 
Кузмиче 13.03 2 хв  13.05 18 г  33 хв 
Кальша 13.11 1 хв  13.12 18 г  41 хв 
Сланець 13.17 1 хв  13.18 18 г  47 хв 
Русков 13.25 1 хв  13.26 18 г  55 хв 
Бохдановице 13.29 1 хв  13.30 18 г  59 хв 
Висна Мюсла 13.32 1 хв  13.33 19 г  2 хв 
Нижня Мюсла 13.36 1 хв  13.37 19 г  6 хв 
Красна Над Хорнадом 13.44 1 хв  13.45 19 г  14 хв 
Кошице Предместя 13.49 2 хв  13.51 19 г  19 хв 
Кошице 13.54 19 г  24 хв 

У розкладі поїзда 081Д Київ-Пас. — Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30