У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081К Київ-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081К сполученням Київ-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Ужгород о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Фастів-1 19.26 2 хв  19.28 56 хв 
Козятин-1 20.50 5 хв  20.55 2 г  20 хв 
Вінниця 21.51 5 хв  21.56 3 г  21 хв 
Хмельницький 23.51 5 хв  23.56 5 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 01.42 5 хв  01.47 7 г  12 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 17 хв  05.30 10 г  43 хв 
Сколе 06.01 3 хв  06.04 11 г  31 хв 
Славське 06.35 3 хв  06.38 12 г  5 хв 
Лавочне 06.52 10 хв  07.02 12 г  22 хв 
Воловець 07.38 10 хв  07.48 13 г  8 хв 
Свалява 08.19 3 хв  08.22 13 г  49 хв 
Карпати 08.32 1 хв  08.33 14 г  2 хв 
Мукачево 08.47 7 хв  08.54 14 г  17 хв 
Батьово 09.24 2 хв  09.26 14 г  54 хв 
Чоп 09.46 27 хв  10.13 15 г  16 хв 
Ужгород 10.40 16 г  10 хв 

У розкладі поїзда 081К Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031