У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081К Київ-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081К сполученням Київ-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Ужгород о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Козятин-1 20.50 5 хв  20.55 2 г  20 хв 
Вінниця 21.47 5 хв  21.52 3 г  17 хв 
Хмельницький 23.51 5 хв  23.56 5 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 01.42 5 хв  01.47 7 г  12 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 17 хв  05.30 10 г  43 хв 
Сколе 06.01 3 хв  06.04 11 г  31 хв 
Славське 06.35 3 хв  06.38 12 г  5 хв 
Лавочне 06.52 10 хв  07.02 12 г  22 хв 
Воловець 07.38 10 хв  07.48 13 г  8 хв 
Свалява 08.19 3 хв  08.22 13 г  49 хв 
Карпати 08.32 1 хв  08.33 14 г  2 хв 
Мукачево 08.47 7 хв  08.54 14 г  17 хв 
Батьово 09.24 2 хв  09.26 14 г  54 хв 
Чоп 09.46 27 хв  10.13 15 г  16 хв 
Ужгород 10.40 16 г  10 хв 

У розкладі поїзда 081К Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930