У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Д Львів — Будапешт-Ньюгати Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 081Д сполученням Львів - Будапешт-Ньюгати відправляється зі станції Львів о 06.46 і прибуває на станцію Будапешт-Ньюгати о 18.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сколе, Лавочне, Свалява, Мукачево, Чоп, Кишварда, Дебрецен, Пюштекладань, Цеглед.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 06.46
Стрий 07.52 2 хв  07.54 1 г  6 хв 
Сколе 08.24 3 хв  08.27 1 г  38 хв 
Славське 08.57 3 хв  09.00 2 г  11 хв 
Лавочне 09.15 8 хв  09.23 2 г  29 хв 
Воловець 09.59 8 хв  10.07 3 г  13 хв 
Свалява 10.38 3 хв  10.41 3 г  52 хв 
Карпати 10.51 1 хв  10.52 4 г  5 хв 
Мукачево 11.07 7 хв  11.14 4 г  21 хв 
Батьово 11.44 2 хв  11.46 4 г  58 хв 
Чоп 12.12 1 г 58 хв  14.10 5 г  26 хв 
Захонь 13.27 1 г 2 хв  14.29 6 г  41 хв 
Кишварда 14.47 1 хв  14.48 8 г  1 хв 
Н'їредьхаза 15.19 2 хв  15.21 8 г  33 хв 
Дебрецен 15.51 2 хв  15.53 9 г  5 хв 
Хайдусобосло 16.10 1 хв  16.11 9 г  24 хв 
Пюштекладань 16.30 1 хв  16.31 9 г  44 хв 
Сольнок 17.20 2 хв  17.22 10 г  34 хв 
Цеглед 17.41 2 хв  17.43 10 г  55 хв 
Будапешт-Ньюгати 18.28 1 хв  18.29 11 г  42 хв 
Будапешт-Ньюгати 18.37 11 г  51 хв 

У розкладі поїзда 081Д Львів — Будапешт-Ньюгати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031