У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Л Ужгород — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Л сполученням Ужгород - Дніпро-Головний відправляється зі станції Ужгород о 16.00 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 19.28 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мукачево, Воловець, Сколе, Злочів, Волочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 16.00
Чоп 16.25 33 хв  16.58 25 хв 
Батьово 17.19 2 хв  17.21 1 г  19 хв 
Мукачево 17.56 6 хв  18.02 1 г  56 хв 
Карпати 18.19 1 хв  18.20 2 г  19 хв 
Свалява 18.28 3 хв  18.31 2 г  28 хв 
Воловець 19.03 9 хв  19.12 3 г  3 хв 
Лавочне 19.45 9 хв  19.54 3 г  45 хв 
Славське 20.06 3 хв  20.09 4 г  6 хв 
Сколе 20.37 2 хв  20.39 4 г  37 хв 
Стрий 21.10 4 хв  21.14 5 г  10 хв 
Львів 22.18 3 г 01.18 6 г  18 хв 
Злочів 02.23 2 хв  02.25 10 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 03.22 5 хв  03.27 11 г  22 хв 
Підволочиськ 04.17 2 хв  04.19 12 г  17 хв 
Волочиськ 04.28 2 хв  04.30 12 г  28 хв 
Хмельницький 05.26 5 хв  05.31 13 г  26 хв 
Деражня 06.19 2 хв  06.21 14 г  19 хв 
Жмеринка-Пас. 07.19 20 хв  07.39 15 г  19 хв 
Вінниця 08.22 4 хв  08.26 16 г  22 хв 
Калинівка-1 08.45 2 хв  08.47 16 г  45 хв 
Козятин-1 09.23 2 хв  09.25 17 г  23 хв 
Біла Церква 11.18 2 хв  11.20 19 г  18 хв 
Миронівка 12.15 2 хв  12.17 20 г  15 хв 
Корсунь 12.46 2 хв  12.48 20 г  46 хв 
Городище 13.08 2 хв  13.10 21 г  8 хв 
Цвіткове 13.28 2 хв  13.30 21 г  28 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.00 15 хв  14.15 22 г 
Фундукліївка 14.47 2 хв  14.49 22 г  47 хв 
Знам'янка-Пас. 15.32 5 хв  15.37 23 г  32 хв 
Олександрія 16.20 2 хв  16.22 1 д  20 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.43 2 хв  17.45 1 д  1 г  43 хв 
Верхівцеве 18.18 2 хв  18.20 1 д  2 г  18 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.49 2 хв  18.51 1 д  2 г  49 хв 
Дніпро-Головний 19.28 1 д  3 г  28 хв 

У розкладі поїзда 081Л Ужгород — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728