У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Л Ужгород — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Л сполученням Ужгород - Київ-Пас. відправляється зі станції Ужгород о 16.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 16.00
Чоп 16.25 33 хв  16.58 25 хв 
Батьово 17.19 2 хв  17.21 1 г  19 хв 
Мукачево 17.56 6 хв  18.02 1 г  56 хв 
Карпати 18.19 1 хв  18.20 2 г  19 хв 
Свалява 18.28 3 хв  18.31 2 г  28 хв 
Воловець 19.03 9 хв  19.12 3 г  3 хв 
Лавочне 19.45 9 хв  19.54 3 г  45 хв 
Славське 20.06 3 хв  20.09 4 г  6 хв 
Сколе 20.37 2 хв  20.39 4 г  37 хв 
Стрий 21.10 4 хв  21.14 5 г  10 хв 
Львів 22.18 32 хв  22.50 6 г  18 хв 
Тернопіль-Пас. 00.38 4 хв  00.42 8 г  38 хв 
Хмельницький 02.27 3 хв  02.30 10 г  27 хв 
Вінниця 04.17 4 хв  04.21 12 г  17 хв 
Козятин-1 05.11 2 хв  05.13 13 г  11 хв 
Фастів-1 05.21 2 хв  05.23 13 г  21 хв 
Київ-Пас. 07.27 15 г  27 хв 

У розкладі поїзда 081Л Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031