У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Л Ужгород — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Л сполученням Ужгород - Київ-Пас. відправляється зі станції Ужгород о 16.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 16.10
Чоп 16.35 27 хв  17.02 25 хв 
Батьово 17.24 2 хв  17.26 1 г  14 хв 
Мукачево 18.01 6 хв  18.07 1 г  51 хв 
Карпати 18.24 1 хв  18.25 2 г  14 хв 
Свалява 18.33 3 хв  18.36 2 г  23 хв 
Воловець 19.08 9 хв  19.17 2 г  58 хв 
Лавочне 19.50 9 хв  19.59 3 г  40 хв 
Славське 20.11 3 хв  20.14 4 г  1 хв 
Сколе 20.42 2 хв  20.44 4 г  32 хв 
Стрий 21.15 4 хв  21.19 5 г  5 хв 
Львів 22.25 26 хв  22.51 6 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 00.38 4 хв  00.42 8 г  28 хв 
Хмельницький 02.27 3 хв  02.30 10 г  17 хв 
Вінниця 04.17 4 хв  04.21 12 г  7 хв 
Козятин-1 05.11 2 хв  05.13 13 г  1 хв 
Київ-Пас. 07.27 15 г  17 хв 

У розкладі поїзда 081Л Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031