У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Л Ужгород — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Л сполученням Ужгород - Київ-Пас. відправляється зі станції Ужгород о 16.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 16.00
Чоп 16.26 32 хв  16.58 26 хв 
Батьово 17.21 2 хв  17.23 1 г  21 хв 
Мукачево 17.59 6 хв  18.05 1 г  59 хв 
Карпати 18.22 1 хв  18.23 2 г  22 хв 
Свалява 18.31 3 хв  18.34 2 г  31 хв 
Воловець 19.06 10 хв  19.16 3 г  6 хв 
Лавочне 19.50 9 хв  19.59 3 г  50 хв 
Славське 20.11 3 хв  20.14 4 г  11 хв 
Сколе 20.42 2 хв  20.44 4 г  42 хв 
Стрий 21.15 4 хв  21.19 5 г  15 хв 
Львів 22.25 26 хв  22.51 6 г  25 хв 
Тернопіль-Пас. 00.38 4 хв  00.42 8 г  38 хв 
Хмельницький 02.27 3 хв  02.30 10 г  27 хв 
Вінниця 04.17 4 хв  04.21 12 г  17 хв 
Козятин-1 05.11 2 хв  05.13 13 г  11 хв 
Київ-Пас. 07.27 15 г  27 хв 

У розкладі поїзда 081Л Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції