У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Л Ужгород — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Л сполученням Ужгород - Київ-Пас. відправляється зі станції Ужгород о 16.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 16.10
Чоп 16.35 27 хв  17.02 25 хв 
Батьово 17.24 2 хв  17.26 1 г  14 хв 
Мукачево 18.01 6 хв  18.07 1 г  51 хв 
Карпати 18.24 1 хв  18.25 2 г  14 хв 
Свалява 18.33 3 хв  18.36 2 г  23 хв 
Воловець 19.08 9 хв  19.17 2 г  58 хв 
Лавочне 19.50 9 хв  19.59 3 г  40 хв 
Славське 20.11 3 хв  20.14 4 г  1 хв 
Сколе 20.42 2 хв  20.44 4 г  32 хв 
Стрий 21.15 4 хв  21.19 5 г  5 хв 
Львів 22.25 26 хв  22.51 6 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 00.38 4 хв  00.42 8 г  28 хв 
Хмельницький 02.27 3 хв  02.30 10 г  17 хв 
Вінниця 04.17 4 хв  04.21 12 г  7 хв 
Козятин-1 05.11 2 хв  05.13 13 г  1 хв 
Київ-Пас. 07.27 15 г  17 хв 

У розкладі поїзда 081Л Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031