У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

811Х Злоць — Басарабяска Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 811Х сполученням Злоць - Басарабяска відправляється зі станції Злоць о 05.55 і прибуває на станцію Басарабяска о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чуфлешть, Сату-Ноу, Чимишлия, Іванівка, Ісерлія, Петросталь.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Злоць 05.55
Чуфлешть 06.09 1 хв  06.10 14 хв 
Сату-Ноу 06.16 1 хв  06.17 21 хв 
Чимишлия 06.32 2 хв  06.34 37 хв 
Іванівка 06.38 1 хв  06.39 43 хв 
Ісерлія 06.47 1 хв  06.48 52 хв 
Петросталь 07.05 1 хв  07.06 1 г  10 хв 
Басарабяска 07.30 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 811Х Злоць — Басарабяска можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031