У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

812Х Басарабяска — Злоць Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 812Х сполученням Басарабяска - Злоць відправляється зі станції Басарабяска о 09.15 і прибуває на станцію Злоць о 10.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Петросталь, Ісерлія, Іванівка, Чимишлия, Сату-Ноу, Чуфлешть.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Басарабяска 09.15
Петросталь 09.39 1 хв  09.40 24 хв 
Ісерлія 09.57 1 хв  09.58 42 хв 
Іванівка 10.06 1 хв  10.07 51 хв 
Чимишлия 10.11 2 хв  10.13 56 хв 
Сату-Ноу 10.30 1 хв  10.31 1 г  15 хв 
Чуфлешть 10.35 1 хв  10.36 1 г  20 хв 
Злоць 10.52 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 812Х Басарабяска — Злоць можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30