У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

815Х Злоць — Басарабяска Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 815Х сполученням Злоць - Басарабяска відправляється зі станції Злоць о 17.55 і прибуває на станцію Басарабяска о 19.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чуфлешть, Сату-Ноу, Чимишлия, Іванівка, Ісерлія, Петросталь.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Злоць 17.55
Чуфлешть 18.09 1 хв  18.10 14 хв 
Сату-Ноу 18.16 1 хв  18.17 21 хв 
Чимишлия 18.32 2 хв  18.34 37 хв 
Іванівка 18.38 1 хв  18.39 43 хв 
Ісерлія 18.47 1 хв  18.48 52 хв 
Петросталь 19.05 2 хв  19.07 1 г  10 хв 
Басарабяска 19.30 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 815Х Злоць — Басарабяска можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції