У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

816Х Басарабяска — Злоць Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 816Х сполученням Басарабяска - Злоць відправляється зі станції Басарабяска о 20.25 і прибуває на станцію Злоць о 22.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Петросталь, Ісерлія, Іванівка, Чимишлия, Сату-Ноу, Чуфлешть.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Басарабяска 20.25
Петросталь 20.49 1 хв  20.50 24 хв 
Ісерлія 21.07 1 хв  21.08 42 хв 
Іванівка 21.16 1 хв  21.17 51 хв 
Чимишлия 21.21 2 хв  21.23 56 хв 
Сату-Ноу 21.40 1 хв  21.41 1 г  15 хв 
Чуфлешть 21.45 1 хв  21.46 1 г  20 хв 
Злоць 22.02 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 816Х Басарабяска — Злоць можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031