У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

082П Новоолексіївка — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 082П сполученням Новоолексіївка - Харків-Пас. відправляється зі станції Новоолексіївка о 22.08 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 05.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Павлоград-1, Лозова, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 22.08
Якимівка 23.07 2 хв  23.09 59 хв 
Мелітополь 23.30 20 хв  23.50 1 г  22 хв 
Запоріжжя-1 01.20 5 хв  01.25 3 г  12 хв 
Павлоград-1 02.52 2 хв  02.54 4 г  44 хв 
Лозова 03.56 2 хв  03.58 5 г  48 хв 
Лихачове 04.39 2 хв  04.41 6 г  31 хв 
Харків-Пас. 05.59 7 г  51 хв 

У розкладі поїзда 082П Новоолексіївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031