У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

082П Новоолексіївка — Полтава-Південна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 082П сполученням Новоолексіївка - Полтава-Південна відправляється зі станції Новоолексіївка о 22.08 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 12.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Павлоград-1, Лозова, Лихачове, Харків-Пас., Люботин, Скороходове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 22.08
Якимівка 23.05 2 хв  23.07 57 хв 
Мелітополь 23.30 20 хв  23.50 1 г  22 хв 
Запоріжжя-1 01.20 5 хв  01.25 3 г  12 хв 
Павлоград-1 02.52 2 хв  02.54 4 г  44 хв 
Лозова 03.56 2 хв  03.58 5 г  48 хв 
Лихачове 04.39 2 хв  04.41 6 г  31 хв 
Харків-Пас. 05.59 3 г 47 хв  09.46 7 г  51 хв 
Люботин 10.26 5 хв  10.31 12 г  18 хв 
Скороходове 11.26 2 хв  11.28 13 г  18 хв 
Полтава-Південна 12.03 13 г  55 хв 

У розкладі поїзда 082П Новоолексіївка — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031