У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

082П Новоолексіївка — Полтава-Південна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 082П сполученням Новоолексіївка - Полтава-Південна відправляється зі станції Новоолексіївка о 08.55 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 22.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Павлоград-1, Лозова, Краснопавлівка, Лихачове, Харків-Пас., Люботин, Ков'яги, Водяна, Коломак, Скороходове, Кочубеївка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 08.55
Якимівка 09.55 2 хв  09.57 1 г 
Мелітополь 10.18 20 хв  10.38 1 г  23 хв 
Запоріжжя-1 12.13 5 хв  12.18 3 г  18 хв 
Павлоград-1 13.54 2 хв  13.56 4 г  59 хв 
Лозова 14.52 3 хв  14.55 5 г  57 хв 
Краснопавлівка 15.24 2 хв  15.26 6 г  29 хв 
Лихачове 15.47 2 хв  15.49 6 г  52 хв 
Харків-Пас. 17.05 2 г 34 хв  19.39 8 г  10 хв 
Люботин 20.21 2 хв  20.23 11 г  26 хв 
Ков'яги 20.52 1 хв  20.53 11 г  57 хв 
Водяна 21.07 2 хв  21.09 12 г  12 хв 
Коломак 21.24 2 хв  21.26 12 г  29 хв 
Скороходове 21.40 2 хв  21.42 12 г  45 хв 
Кочубеївка 21.52 2 хв  21.54 12 г  57 хв 
Полтава-Південна 22.37 13 г  42 хв 

У розкладі поїзда 082П Новоолексіївка — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30