У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

084Л Ковель — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 084Л сполученням Ковель - Одеса-Головна відправляється зі станції Ковель о 17.55 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ківерці, Ківерці, Здолбунів-Пас., Славута-1, Полонне, Козятин-1, Вінниця, Вапнярка, Кодима, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.55
Рожище 18.43 2 хв  18.45 48 хв 
Ківерці 19.00 23 хв  19.23 1 г  5 хв 
Луцьк 19.38 23 хв  20.01 1 г  43 хв 
Ківерці 20.17 2 хв  20.19 2 г  22 хв 
Рівне 21.35 9 хв  21.44 3 г  40 хв 
Здолбунів-Пас. 21.58 17 хв  22.15 4 г  3 хв 
Кривин 22.51 2 хв  22.53 4 г  56 хв 
Славута-1 23.07 2 хв  23.09 5 г  12 хв 
Шепетівка 23.32 2 хв  23.34 5 г  37 хв 
Полонне 00.06 2 хв  00.08 6 г  11 хв 
Бердичів 01.13 2 хв  01.15 7 г  18 хв 
Козятин-1 01.41 15 хв  01.56 7 г  46 хв 
Калинівка-1 02.30 2 хв  02.32 8 г  35 хв 
Вінниця 02.51 4 хв  02.55 8 г  56 хв 
Жмеринка-Пас. 03.41 29 хв  04.10 9 г  46 хв 
Вапнярка 05.24 2 хв  05.26 11 г  29 хв 
Рудниця 05.57 2 хв  05.59 12 г  2 хв 
Кодима 06.19 2 хв  06.21 12 г  24 хв 
Слобідка 06.50 2 хв  06.52 12 г  55 хв 
Подільськ-Жм. 07.23 16 хв  07.39 13 г  28 хв 
Роздільна-1 09.08 2 хв  09.10 15 г  13 хв 
Одеса-Головна 10.14 16 г  19 хв 

У розкладі поїзда 084Л Ковель — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031