У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

084КОШ Київ-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 084КОШ сполученням Київ-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.32 і прибуває на станцію Маріуполь о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Цвіткове, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-1, Молочанськ, Комиш-Зоря, Зачатівська, Волноваха.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.32
Корсунь 18.16 2 хв  18.18 1 г  44 хв 
Цвіткове 18.53 2 хв  18.55 2 г  21 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.26 31 хв  19.57 2 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 21.09 2 хв  21.11 4 г  37 хв 
Олександрія 21.47 2 хв  21.49 5 г  15 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.03 2 хв  23.05 6 г  31 хв 
Вільногірськ 23.26 2 хв  23.28 6 г  54 хв 
Кам'янське-Пасажирське 00.04 2 хв  00.06 7 г  32 хв 
Дніпро-Головний 00.38 27 хв  01.05 8 г  6 хв 
Синельникове-1 01.58 2 хв  02.00 9 г  26 хв 
Запоріжжя-1 02.56 20 хв  03.16 10 г  24 хв 
Молочанськ 06.04 2 хв  06.06 13 г  32 хв 
Великий Токмак 06.18 2 хв  06.20 13 г  46 хв 
Комиш-Зоря 07.42 3 хв  07.45 15 г  10 хв 
Розівка 08.15 1 хв  08.16 15 г  43 хв 
Зачатівська 08.32 2 хв  08.34 16 г 
Хлібодарівка 08.52 2 хв  08.54 16 г  20 хв 
Волноваха 09.15 20 хв  09.35 16 г  43 хв 
Маріуполь 11.05 18 г  33 хв 

У розкладі поїзда 084КОШ Київ-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031