У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

084Ш Київ-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 084Ш сполученням Київ-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.32 і прибуває на станцію Маріуполь о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Цвіткове, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-1, Молочанськ, Комиш-Зоря, Зачатівська, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.32
Корсунь 18.16 2 хв  18.18 1 г  44 хв 
Цвіткове 18.53 2 хв  18.55 2 г  21 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.26 31 хв  19.57 2 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 21.09 2 хв  21.11 4 г  37 хв 
Олександрія 21.47 2 хв  21.49 5 г  15 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.03 2 хв  23.05 6 г  31 хв 
Вільногірськ 23.26 2 хв  23.28 6 г  54 хв 
Кам'янське-Пасажирське 00.04 2 хв  00.06 7 г  32 хв 
Дніпро-Головний 00.38 27 хв  01.05 8 г  6 хв 
Синельникове-1 01.58 2 хв  02.00 9 г  26 хв 
Запоріжжя-1 02.56 20 хв  03.16 10 г  24 хв 
Молочанськ 06.04 2 хв  06.06 13 г  32 хв 
Великий Токмак 06.18 2 хв  06.20 13 г  46 хв 
Комиш-Зоря 07.42 3 хв  07.45 15 г  10 хв 
Розівка 08.15 1 хв  08.16 15 г  43 хв 
Зачатівська 08.32 2 хв  08.34 16 г 
Хлібодарівка 08.52 2 хв  08.54 16 г  20 хв 
Волноваха 09.15 20 хв  09.35 16 г  43 хв 
Маріуполь 11.05 18 г  33 хв 

У розкладі поїзда 084Ш Київ-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930