У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

084КОШ Київ-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 084КОШ сполученням Київ-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.32 і прибуває на станцію Маріуполь о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Цвіткове, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-1, Молочанськ, Комиш-Зоря, Зачатівська, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.32
Корсунь 18.21 2 хв  18.23 1 г  49 хв 
Цвіткове 18.57 2 хв  18.59 2 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.31 32 хв  20.03 2 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 21.18 2 хв  21.20 4 г  46 хв 
Олександрія 21.56 2 хв  21.58 5 г  24 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.15 2 хв  23.17 6 г  43 хв 
Вільногірськ 23.38 2 хв  23.40 7 г  6 хв 
Кам'янське-Пасажирське 00.18 2 хв  00.20 7 г  46 хв 
Дніпро-Головний 00.54 25 хв  01.19 8 г  22 хв 
Синельникове-1 02.10 2 хв  02.12 9 г  38 хв 
Запоріжжя-1 03.12 30 хв  03.42 10 г  40 хв 
Молочанськ 06.13 2 хв  06.15 13 г  41 хв 
Великий Токмак 06.28 2 хв  06.30 13 г  56 хв 
Комиш-Зоря 07.52 3 хв  07.55 15 г  20 хв 
Розівка 08.23 1 хв  08.24 15 г  51 хв 
Зачатівська 08.40 2 хв  08.42 16 г  8 хв 
Хлібодарівка 09.01 2 хв  09.03 16 г  29 хв 
Волноваха 09.28 20 хв  09.48 16 г  56 хв 
Маріуполь 11.03 18 г  31 хв 

У розкладі поїзда 084КОШ Київ-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції