У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

084ДЛП Маріуполь — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 084ДЛП сполученням Маріуполь - Київ-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 18.47 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Хлібодарівка, Розівка, Великий Токмак, Федорівка, Синельникове-1, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Цвіткове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 18.47
Волноваха 20.07 20 хв  20.27 1 г  20 хв 
Хлібодарівка 20.51 2 хв  20.53 2 г  4 хв 
Зачатівська 21.13 1 хв  21.14 2 г  26 хв 
Розівка 21.32 1 хв  21.33 2 г  45 хв 
Комиш-Зоря 22.00 2 хв  22.02 3 г  13 хв 
Великий Токмак 23.33 2 хв  23.35 4 г  46 хв 
Молочанськ 23.50 2 хв  23.52 5 г  3 хв 
Федорівка 00.48 20 хв  01.08 6 г  1 хв 
Запоріжжя-1 02.14 5 хв  02.19 7 г  27 хв 
Синельникове-1 03.14 2 хв  03.16 8 г  27 хв 
Дніпро-Головний 04.06 25 хв  04.31 9 г  19 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.03 2 хв  05.05 10 г  16 хв 
Вільногірськ 05.46 2 хв  05.48 10 г  59 хв 
П'ятихатки-Пас. 06.13 2 хв  06.15 11 г  26 хв 
Олександрія 07.28 2 хв  07.30 12 г  41 хв 
Знам'янка-Пас. 08.13 5 хв  08.18 13 г  26 хв 
Ім. Тараса Шевченка 09.28 19 хв  09.47 14 г  41 хв 
Цвіткове 10.17 2 хв  10.19 15 г  30 хв 
Корсунь 10.49 2 хв  10.51 16 г  2 хв 
Київ-Пас. 12.39 17 г  52 хв 

У розкладі поїзда 084ДЛП Маріуполь — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції