У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

084ДЛП Маріуполь — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 084ДЛП сполученням Маріуполь - Київ-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 18.47 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хлібодарівка, Розівка, Великий Токмак, Світлодолинське, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Вільногірськ, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 18.47
Волноваха 20.07 20 хв  20.27 1 г  20 хв 
Хлібодарівка 20.49 2 хв  20.51 2 г  2 хв 
Зачатівська 21.12 1 хв  21.13 2 г  25 хв 
Розівка 21.32 1 хв  21.33 2 г  45 хв 
Комиш-Зоря 22.00 2 хв  22.02 3 г  13 хв 
Великий Токмак 23.33 2 хв  23.35 4 г  46 хв 
Молочанськ 23.50 2 хв  23.52 5 г  3 хв 
Світлодолинське 00.11 7 хв  00.18 5 г  24 хв 
Федорівка 00.38 20 хв  00.58 5 г  51 хв 
Запоріжжя-1 02.07 5 хв  02.12 7 г  20 хв 
Синельникове-1 03.14 2 хв  03.16 8 г  27 хв 
Дніпро-Головний 04.06 24 хв  04.30 9 г  19 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.02 2 хв  05.04 10 г  15 хв 
Вільногірськ 05.44 2 хв  05.46 10 г  57 хв 
П'ятихатки-Пас. 06.13 2 хв  06.15 11 г  26 хв 
Олександрія 07.31 2 хв  07.33 12 г  44 хв 
Знам'янка-Пас. 08.12 5 хв  08.17 13 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 09.37 18 хв  09.55 14 г  50 хв 
Цвіткове 10.24 2 хв  10.26 15 г  37 хв 
Корсунь 10.56 2 хв  10.58 16 г  9 хв 
Київ-Пас. 12.44 17 г  57 хв 

У розкладі поїзда 084ДЛП Маріуполь — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031