У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

846Б Гомель-Пас. — Сновськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 846Б сполученням Гомель-Пас. - Сновськ відправляється зі станції Гомель-Пас. о 08.21 і прибуває на станцію Сновськ о 11.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новобілицька, Терехівка, Деревини, Лукошко, Перепис, Хоробичі, Кузничі, Городня, Журавок, Камка, Снов.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гомель-Пас. 08.21
Новобілицька 08.32 2 хв  08.34 11 хв 
Терехівка 09.16 30 хв  09.46 55 хв 
Деревини 08.59 10 хв  09.09 38 хв 
Лукошко 09.16 4 хв  09.20 55 хв 
Перепис 09.26 5 хв  09.31 1 г  5 хв 
Хоробичі 09.35 35 хв  10.10 1 г  14 хв 
Кузничі 10.20 1 хв  10.21 1 г  59 хв 
Городня 10.35 3 хв  10.38 2 г  14 хв 
Журавок 10.46 1 хв  10.47 2 г  25 хв 
Камка 10.56 1 хв  10.57 2 г  35 хв 
Снов 11.08 1 хв  11.09 2 г  47 хв 
Сновськ 11.18 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 846Б Гомель-Пас. — Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031