У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

085Д Дніпро-Головний — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 085Д сполученням Дніпро-Головний - Львів відправляється зі станції Дніпро-Головний о 18.00 і прибуває на станцію Львів о 12.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Верхівцеве, Олександрія, Фундукліївка, Цвіткове, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 18.00
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 37 хв 
Верхівцеве 19.17 2 хв  19.19 1 г  17 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.01 2 хв  20.03 2 г  1 хв 
Олександрія 21.34 2 хв  21.36 3 г  34 хв 
Знам'янка-Пас. 22.16 9 хв  22.25 4 г  16 хв 
Фундукліївка 23.12 2 хв  23.14 5 г  12 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 36 хв  00.23 5 г  47 хв 
Цвіткове 00.53 2 хв  00.55 6 г  53 хв 
Корсунь 01.25 2 хв  01.27 7 г  25 хв 
Миронівка 01.59 2 хв  02.01 7 г  59 хв 
Біла Церква 02.53 2 хв  02.55 8 г  53 хв 
Козятин-1 04.40 2 хв  04.42 10 г  40 хв 
Вінниця 05.40 9 хв  05.49 11 г  40 хв 
Жмеринка-Пас. 06.39 31 хв  07.10 12 г  39 хв 
Хмельницький 08.40 7 хв  08.47 14 г  40 хв 
Підволочиськ 09.53 2 хв  09.55 15 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 10.41 5 хв  10.46 16 г  41 хв 
Злочів 11.41 2 хв  11.43 17 г  41 хв 
Красне 12.07 2 хв  12.09 18 г  7 хв 
Львів 12.49 18 г  49 хв 

У розкладі поїзда 085Д Дніпро-Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930