У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

085Д Дніпро-Головний — Перемишль Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 085Д сполученням Дніпро-Головний - Перемишль Головний відправляється зі станції Дніпро-Головний о 18.00 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 17.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Верхівцеве, Олександрія, Фундукліївка, Цвіткове, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Злочів, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 18.00
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 37 хв 
Верхівцеве 19.17 2 хв  19.19 1 г  17 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.01 2 хв  20.03 2 г  1 хв 
Олександрія 21.34 2 хв  21.36 3 г  34 хв 
Знам'янка-Пас. 22.16 9 хв  22.25 4 г  16 хв 
Фундукліївка 23.12 2 хв  23.14 5 г  12 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 36 хв  00.23 5 г  47 хв 
Цвіткове 00.53 2 хв  00.55 6 г  53 хв 
Корсунь 01.25 2 хв  01.27 7 г  25 хв 
Миронівка 01.59 2 хв  02.01 7 г  59 хв 
Біла Церква 02.53 2 хв  02.55 8 г  53 хв 
Козятин-1 04.40 2 хв  04.42 10 г  40 хв 
Вінниця 05.40 9 хв  05.49 11 г  40 хв 
Жмеринка-Пас. 06.39 31 хв  07.10 12 г  39 хв 
Хмельницький 08.40 7 хв  08.47 14 г  40 хв 
Підволочиськ 09.53 2 хв  09.55 15 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 10.41 5 хв  10.46 16 г  41 хв 
Злочів 11.41 2 хв  11.43 17 г  41 хв 
Красне 12.07 2 хв  12.09 18 г  7 хв 
Львів 12.49 3 г 11 хв  16.00 18 г  49 хв 
Перемишль Головний 17.46 23 г  46 хв 

У розкладі поїзда 085Д Дніпро-Головний — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30