У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

085Д Дніпро-Головний — Перемишль Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 085Д сполученням Дніпро-Головний - Перемишль Головний відправляється зі станції Дніпро-Головний о 18.00 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 17.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Верхівцеве, Олександрія, Фундукліївка, Цвіткове, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Злочів, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 18.00
Кам'янське-Пасажирське 18.37 3 хв  18.40 37 хв 
Верхівцеве 19.17 2 хв  19.19 1 г  17 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.01 2 хв  20.03 2 г  1 хв 
Олександрія 21.34 2 хв  21.36 3 г  34 хв 
Знам'янка-Пас. 22.16 9 хв  22.25 4 г  16 хв 
Фундукліївка 23.12 2 хв  23.14 5 г  12 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 36 хв  00.23 5 г  47 хв 
Цвіткове 00.53 2 хв  00.55 6 г  53 хв 
Корсунь 01.25 2 хв  01.27 7 г  25 хв 
Миронівка 01.59 2 хв  02.01 7 г  59 хв 
Біла Церква 02.53 2 хв  02.55 8 г  53 хв 
Козятин-1 04.40 2 хв  04.42 10 г  40 хв 
Вінниця 05.40 9 хв  05.49 11 г  40 хв 
Жмеринка-Пас. 06.39 31 хв  07.10 12 г  39 хв 
Хмельницький 08.40 7 хв  08.47 14 г  40 хв 
Підволочиськ 09.53 2 хв  09.55 15 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 10.41 5 хв  10.46 16 г  41 хв 
Злочів 11.41 2 хв  11.43 17 г  41 хв 
Красне 12.07 2 хв  12.09 18 г  7 хв 
Львів 12.49 3 г 11 хв  16.00 18 г  49 хв 
Перемишль Головний 17.46 23 г  46 хв 

У розкладі поїзда 085Д Дніпро-Головний — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031