У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

855К Сновськ — Гомель-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 855К сполученням Сновськ - Гомель-Пас. відправляється зі станції Сновськ о 16.07 і прибуває на станцію Гомель-Пас. о 20.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снов, Камка, Журавок, Городня, Кузничі, Хоробичі, Перепис, Лукошко, Деревини, Терехівка, Новобілицька.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сновськ 16.07
Снов 16.14 1 хв  16.15 7 хв 
Камка 16.27 2 хв  16.29 20 хв 
Журавок 16.39 1 хв  16.40 32 хв 
Городня 16.48 4 хв  16.52 41 хв 
Кузничі 17.03 1 хв  17.04 56 хв 
Хоробичі 17.14 35 хв  17.49 1 г  7 хв 
Перепис 17.52 4 хв  17.56 1 г  45 хв 
Лукошко 18.02 4 хв  18.06 1 г  55 хв 
Деревини 18.13 10 хв  18.23 2 г  6 хв 
Терехівка 19.38 25 хв  20.03 3 г  31 хв 
Новобілицька 20.36 2 хв  20.38 4 г  29 хв 
Гомель-Пас. 20.48 4 г  41 хв 

У розкладі поїзда 855К Сновськ — Гомель-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031