У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

855К Сновськ — Гомель-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 855К сполученням Сновськ - Гомель-Пас. відправляється зі станції Сновськ о 17.12 і прибуває на станцію Гомель-Пас. о 20.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снов, Камка, Журавок, Городня, Кузничі, Хоробичі, Перепис, Лукошко, Деревини, Терехівка, Новобілицька.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сновськ 17.12
Снов 17.19 1 хв  17.20 7 хв 
Камка 17.33 2 хв  17.35 21 хв 
Журавок 17.45 1 хв  17.46 33 хв 
Городня 17.54 4 хв  17.58 42 хв 
Кузничі 18.08 1 хв  18.09 56 хв 
Хоробичі 18.19 35 хв  18.54 1 г  7 хв 
Перепис 18.57 4 хв  19.01 1 г  45 хв 
Лукошко 19.07 4 хв  19.11 1 г  55 хв 
Деревини 19.19 5 хв  19.24 2 г  7 хв 
Терехівка 19.38 25 хв  20.03 2 г  26 хв 
Новобілицька 20.36 2 хв  20.38 3 г  24 хв 
Гомель-Пас. 20.48 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 855К Сновськ — Гомель-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30